Automatex s.r.o.

Nie je to len o predaji autodielov...
Automatex s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou náhradných dielov, olejov a doplnkov na osobné, nákladné automobily a motocykle. V ponuke máme široký sortiment celosvetovo najznámejších a najväčších výrobcov automobilových dielov, ktoré sa samozrejme vyrovnajú dokonca niekedy prevyšujú kvalitu a životnosť originálnych náhradných dielov. Našim veľkoobchodným zákazníkom a partnerom ponúkame denne rozvoz naším vozidlom a kvalitnú spoluprácu, zastrešenie a vybavenie autoservisu. Našim cieľom je nie len predať náhradný diel ale aj poskytnúť kvalitný servis okolo toho celého  či už poradenstvo , kvalitnú a zodpovednú záruku a poskytnúť našim spokojným zákazníkom niečo na viac či už pracovné oblečenie, vybavenie servisu rôzne reklamné a propagačné materiály a podobne… Náš tím pozostáva z mladého kolektívu s dlhoročnými skúsenosťami  a praxou v oblasti automobilov, preto sme vždy pripravený vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám, poradiť a navrhnúť možný a cenovo dostupný náhradný diel.
Sortiment MEYLE GERMANY
Nosnou značkou našej spoločnosti je sortiment MEYLE GERMANY, ktorý sa svojím technickým a inovatívnym riešením radí medzi svetovú špičku v oblasti náhradných auto dielov.
Náhradné auto diely MEYLE HD svojím technickým riešením prekonávajú i originálne auto diely montované v prvovýrobe automobilov a týmto riešením eliminuje technické nedostatky týchto dielov.
Vzhľadom k tomuto technickému riešeniu je na všetky auto diely MEYLE HD poskytovaná  záruka 4 roky od montáže týchto auto dielov.
Medzi naše nosné značky patrí aj špičkový prvovýrobca brzdových systémov FRITECH, ktorý zaraďujeme vďaku dlhoročným skúsenostiam a predajom tohto výrobcu medzi najkvalitnejší brzdový systém na trhu…
Náhradné diely MEYLE-HD
Náhradné diely MEYLE-HD sú konštrukčne prepracované tak, aby vydržali oveľa dlhšie ako ich originálne náprotivky. Rad HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnosť) zahŕňa viac ako 560 položiek navrhnutých pre použitie v tisíckami rôznych modelov automobilov. Príznakom “HD” v čísle dielu môžete veľmi ľahko identifikovať tieto diely v katalógoch. Na týchto dielach je tiež výrazne vyznačené logo “HD” a na ich obaloch je akostné pečať “HD-Quality”.
Vývoj HD dielov
Pre vývoj HD dielov skúmajú naši inžinieri v našom hlavnom sídle v Hamburgu náchylné diely na ich slabé miesta. Spolu s význačnými výskumnými inštitúciami a partnermi v oblasti technológií sú potom vyvíjané riešenia, ktorá podstatne predlžujú životnosť týchto dielov. Celkový systém vozidla alebo jeho častí nie je nikdy ovplyvnený týmto riešením, komfort a funkcionalita sú vždy plne zachované – žiadne kompromisy – pre zákazníkov s najvyššími požiadavkami! Či už si zvolíte ktorýkoľvek diel MEYLE, môžete si byť istí, že v našej spoločnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvom mieste.
Náš cieľ je jednoznačný: Naše diely sú lepšie ako originálne náhradné diely.
Od roku 2002 je naším prvoradým úsilím vylepšovanie náhradných dielov podliehajúcim opotrebeniu. Naši inžinieri pracujúci v našom ústredí v Hamburgu analyzujú náhradné diely a vyvíjajú cielene riešenia, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť a zodpovedajú najvyšším požiadavkám. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD ponúka naša spoločnosť optimalizované náhradné diely z našej vlastnej produkcie s vysokým štandardom spoľahlivosti a dlhodobej životnosti. Všetky diely MEYLE sú podrobené mnohonásobným akostným kontrolám a sú dostupné v 120 krajinách sveta. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na našej vysoko sofistikovanú a spoľahlivú logistiku, rýchly a kompetentný zákaznícky servis.
Jednotné štandardy
Jednotné štandardy pre zjednodušenie opráv. Samotná dlhá životnosť našich dielov nám nestačí. Chceme podporiť servisy a autodielne tým, že im uľahčíme a uľahčíme manipuláciu a montáž náhradných dielov. Vďaka štandardizácii jednotlivých súčastí a dielov sme vyvinuli MEYLE-HD diely, u ktorých nie je potrebné pri ich montáži používať drahé prípravky a náradia. Vďaka tejto štandardizácii a zjednotenie technických riešení, napríklad guľové čapy riadenia sa dajú použiť na rôzne axiálne čapy.

Náš Team

Profesionálny personál, je vždy pripravený riešiť vaše požiadavky

Tomáš Bulák

11

Matúš Šošovec

33

Peter Hradský

22
Prihláste sa na odber noviniek

NAJNOVŠIE INFORMÁCIE

PRIAMO NA VÁŠ MAIL